To, czego nie mówię - Erin Stewart

To, czego nie mówię

Erin Stewart

39,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Wydawnictwo Jaguar
ISBN 978-83-8266-315-0
Data wydania 1 sierpnia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 4,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Opis

Niesamowicie realistyczna i intymna opowieść o depresji, niepokoju, perfekcjonizmie oraz uzdrawiającej sile przyjaźni i sztuki.

Minęły dwa miesiące, od kiedy szesnastoletnia Lily znalazła swoją starszą siostrę w kałuży krwi po próbie samobójczej. Po tym traumatycznym doświadczeniu Lily stara się wypierać uczucia, które ją przerastają. Ignorowanie ich staje się trudniejsze, gdy siostra wraca z leczenia w ośrodku psychiatrycznym.

W tym samym czasie w szkole pojawia się nowy uczeń - Micah, który zna siostrę Lily z ośrodka. Micah i Lily wspólnie przygotowują pewien wyjątkowy projekt poetycki. Za jego sprawą dziewczyna dostrzega, że tak usilnie tłumione do tej pory emocje i słowa desperacko domagają się jej uwagi i uwolnienia. 
Pytanie tylko, jak zareaguje Micah, gdy pozna prawdziwą Lily…

„Kompleksowa, wciągająca lektura. W swojej najnowszej książce Stewart skrupulatnie nakreśla żniwo zaburzeń lękowych, nie szczędząc szczegółów. Przede wszystkim jednak płynie z tej historii przemożne poczucie nadziei, podkreślone przez boleśnie szczery przekaz: mów głośno i uzyskaj pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Niepodważalna prawda”.

Kirkus Reviews

„Piękna i głęboko poruszająca.”
Kathleen Glasgow, autorka bestsellerów NYT: „Girl in Pieces”, „You’d Be Home Now” oraz „How to Make Friends with the Dark”.


„Znakomita proza przepełniona poezją.  Opowieść o zmaganiach z chorobą, o wyzwoleniu i potędze miłości.”
Jennifer Niver, autorka bestsellera NYT „Wszystkie jasne miejsca”


„Błyskotliwe odkrywanie uzdrawiającej mocy miłości i sztuki.”
Jeff Zentner, autor książek „Goodbye Days” i „Król węży”

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »