The Most - Julia Rejent

The Most

Julia Rejent

36,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-317-1
Data wydania 25 listopada 2022
Język: Polski
Liczba stron: 286
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 286
Rozmiar pliku: 2,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
36,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

„– Czasem myślę, że tak naprawdę jesteś dziewczyną.
Przewróciłam oczami.
– Chcesz to sprawdzić? – Mrugnął do mnie, po czym złapał za gumkę bokserek”.
Anabelle Williams to rozkapryszona, bogata nastolatka, która wszystkich traktuje z wyższością i obojętnością. Wychowywana przez opiekunkę, bez rodziców, przysparza samych kłopotów. Po jej kolejnym wybryku zapada decyzja, że zamiast uczyć się w domu, w końcu pójdzie do tradycyjnej szkoły.
Anabelle jest wściekła, ale nic nie może zrobić.
Pójście do publicznego liceum otwiera przed nią drzwi do zupełnie nowego świata. Tam Anabelle poznaje jej zdaniem nieco zbyt optymistyczną Kathe, zarozumiałego oraz pewnego siebie Liama, pełnego głupich pomysłów Alexa oraz koszmarnie wkurzającego i przystojnego kolesia z imprezy, Nathana. Anabelle rozumie, że po raz pierwszy w życiu będzie musiała się dostosować i znaleźć swoje miejsce w szkolnym środowisku, rozpoznając kto jest przyjacielem, a kto wrogiem.
Dziewczyna nie może zaprzeczyć, że Nathan zwrócił na siebie jej uwagę, chociaż ona wmawia sobie, że go nie lubi. Jednak jego spojrzenia coraz bardziej zawracają Anabelle w głowie i z czasem nastolatka zaczyna zdawać sobie sprawę, że chłopak nie jest jej obojętny.                                                                                                                                                                                                                                                                       Opis pochodzi od wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »