Taylor Swift - Taka jak Ty! - Chas Newkey-Burden

Taylor Swift - Taka jak Ty!

Chas Newkey-Burden

27,41 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Dream Music
ISBN 978-83-64460-27-2
Data wydania 4 luty 2015
Język: Polski
Liczba stron: 171
Rozmiar pliku: 4,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 171
Rozmiar pliku: 9,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
27,41 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Trudno uwierzyć, że ta 25-letnia dziewczyna z małej miejscowości Reading w Pensylwanii ma już na koncie kilka nagród Grammy i ponad 25 milionów sprzedanych płyt, a to dopiero początek kariery! W wieku 10 lat zaczęła pisać piosenki, które wykonywała na lokalnych festiwalach. Rodzice planowali, co prawda inną przyszłość dla córki – liczyli na to, że przejmie po nich świetnie prosperującą rodzinną firmę The Swift Group, zajmującą się doradztwem inwestycyjnym. Bankowość nie była jej jednak pisana. Szybko okazało się, że muzyczne fascynacje małej Taylor przeradzają się w poważny business. Swift zdobywała coraz większy rozgłos, zgarniała coraz więcej nagród, by jako nastolatka zostać okrzykniętą przez prestiżowy magazyn „The New Yorker” największą gwiazdą pop na świecie! Książka opowiada historię Taylor Swift, zwyczajnej nastolatki, która dzięki swojemu niezwykłemu talentowi i ogromnej determinacji wspięła się na sam szczyt. Podobnie jak w tekstach jej piosenek, znajdziecie tu opowieść o prywatnym życiu Taylor, dorastaniu, związkach z facetami i o tym, jak sobie radzić w obliczu tak wielkiego sukcesu.

 

Publikacja zawiera kilkadziesiąt, wykonanych na przestrzeni ostatnich lat, zdjęć Taylor. Poznajcie historię dziewczyny, która miała być doradcą finansowym, a stała się… megagwiazdą!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »