Tajne operacje wróbla Eryka -

Tajne operacje wróbla Eryka

47,99 zł40,79 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8373-087-5
Data wydania 14 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 460
Rozmiar pliku: 3,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
47,99 zł40,79 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Kolejna porcja przygód dzielnego wróbla i jego walecznych przyjaciół!

Grupa bojowa z Chwalimierza nie może narzekać na nudę. Przyjaciele znów muszą stawić czoła niebezpieczeństwu, by uratować życie swoich bliskich.
Najpierw spróbują odbić Zbycha – brata marynarza Taja – z rąk ich największego wroga, Ferdynanda. Potem rozpoczną wyścig z czasem, aby odnaleźć antidotum dla Marioli, która przez pomyłkę wypiła truciznę. A na koniec ruszą na pomoc samej ukochanej Eryka, porwanej przez nieznanego sprawcę. Wyzwania są ogromne. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych dla odważnego wróbla i jego przyjaciół!

„Tajne operacje wróbla Eryka” to pełna humoru opowieść o sile przyjaźni, pokonywaniu własnych słabości i chęci niesienia pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Kocur ledwo żył. Był zmęczony pierwszą akcją, a teraz szykowała się następna. Z pomocą przerażonego szczura Jana wstał i resztkami sił, na uginających się pod ciężarem ciała łapach, usiadł za sterami. Jak szybko musiał się obudzić, wie ten tylko, kto na wprost siebie zobaczył kiedyś błyskawicznie zbliżający się samolot wroga.
– Trzymać się! – zdążył krzyknąć, skręcając w ostatniej chwili maszynę.
Centymetry dzieliły ich od tragedii. Eryk przyczepiony był do sufitu, a szczur Jan trzymał się krawędzi okna. Gdy samolot wyrównał lot, obaj spadli na pokład, wzbogacając się o dodatkowe siniaki.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »