Tajemnica - Agnieszka Kowalska-Bojar

Tajemnica

Agnieszka Kowalska-Bojar

15,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, PDF, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66352-83-4
Data wydania 25 września 2020
Język: Polski
Liczba stron: 140
Rozmiar pliku: 266,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 120
Rozmiar pliku: 427,9 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 140
Rozmiar pliku: 232,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
15,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, PDF, EPUB

Opis

Tajemnicza leśniczówka i jej równie tajemniczy właściciel budzą ciekawość oraz strach okolicznych mieszkańców. I nic dziwnego, bo Kuba jest człowiekiem porywczym, o którym krążą słuchy, że zabił własną żonę. Więcej – niektórzy podejrzewają, że ma on również związek z niewyjaśnionymi zniknięciami kilku kobiet. I pewnie wszystko to pozostałoby w sferze plotek oraz domysłów, gdyby nie wścibska gospodyni leśniczego. Prywatne śledztwo w tej sprawie decyduje się przeprowadzić Agata, młoda studentka dziennikarstwa, która przyjechała na wakacje do pobliskiej wsi. Zatrudnia się jako pomoc w domu leśniczego i bardzo szybko przekonuje, że w krążących plotkach może tkwić ziarenko prawdy. Lecz czy Jakub jest mordercą, czy po prostu ofiarą nieszczęśliwego zbiegu okoliczności? Tego właśnie Agata stara się dowiedzieć, jednocześnie coraz bardziej ulegając urokowi swego nietypowego pracodawcy.

Motylowa biblioteczka kieszonkowa to seria odprężających i relaksujących, często jednowątkowych historii. Niewielki format sprawia, że są to lektury które możesz wszędzie ze sobą zabrać, a mała objętość gwarantuje, iż nie będziesz musiała odkładać książki na później.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »