Szyfr jednorożca - Krzysztof Mroziewicz

Szyfr jednorożca

Krzysztof Mroziewicz

18,14 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Wydawnictwo Adam Marszałek
ISBN 978-83-66624-24-5
Data wydania 1 kwietnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 140
Rozmiar pliku: 1,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 140
Rozmiar pliku: 4,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
18,14 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Zbrodnie w świecie kryminału zdarzają się niemal codziennie. Lecz takie, które gruntownie odkryją przed czytelnikiem meandry dyplomacji – „sztuki i szkoły unikania konfliktów”, zdarzają się równie często, co tytułowy jednorożec.

Napakowane erudycją migawki z życia (nie)codziennego ambasady i jej przyległości, podlane klimatem kojarzącym się z klasyką kryminału noir. Do sprawdzenia!

Katarzyna Kunda

Krzysztof Mroziewicz zawodu pisarskiego uczył się wiele lat z wielkim powodzeniem terminując w dziennikarstwie, co owocowało kilkoma książkami reportażowymi mającymi cechy prawdziwej literatury. Jest pisarzem poważnym: jego napisane w ostatnich latach książki na tematy społeczne, polityczne, filozoficzne są w niedzisiejszy sposób głębokie i mądre. I oto ten poważny pisarz zrzucił akademicką togę i napisał powieść kryminalną. Wykorzystał realia, które zna z autopsji, wplótł w nie frapującą fabułę i potoczystą, piękną polszczyzną opowiedział nam historię pasjonującą. O czym? Nie streszcza się powieści kryminalnych. Trzeba je czytać.

Marek Wawrzkiewicz

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »