Sztuka znikania - Monika Lech

Sztuka znikania

Monika Lech

35,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-958837-6-7
Data wydania 19 lipca 2021
Język: Polski
Liczba stron: 851
Rozmiar pliku: 800,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 851
Rozmiar pliku: 3,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
35,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Po zamieszaniu w Wiecznym Mieście ("Pracowite wakacje w Rzymie"), Andrea Niwiński, Oleg Tsun i Alex Fitzwilliam mają w głowie tylko jedno… Nie, nie "to"! To znaczy… "to" także, ale przede wszystkim chcą po prostu mieszkać sobie w spokoju, ciesząc się i życiem, i sobą.

Marzą o tym, żeby nic się nie działo i żeby mogli niespiesznie uczyć się bycia w nietypowym związku dwóch mężczyzn i kobiety, dwóch Zmiennych i Człowieka, dwójki choleryków i peacemakera, dwójki introwertyków i ekstrawertyka, dwójki osobników gwałtownych i jednego pacyfisty, Wilka, Tygrysa i stada wścibskich wron. Oraz trójki osobników Alfa. Życie w parach bywa trudne, a co dopiero we trójkę!

Proces dostosowywania się do siebie nie jest łatwy i zwykle bywa głośny. Alex, Inkwizytor Zmiennego PBI, ma o wiele więcej pracy, bo wielu pobratymców Wilka i Tygrysa popada w szaleństwo. Ktoś organizuje dwa napady na Andreę. Dziewczyna jednak nie boi się agresji fizycznej, obawia się jedynie przepowiedni i koszmarów, które ją nawiedzają. Oleg wchodzi w nową rolę: Uzdrowiciela. Coraz więcej szalonych Zmiennych zawdzięcza mu swoje życie.

Tymczasem kłopoty tylko narastają. Wygląda na to, że los zaciska pętlę wokół Olega i dwójki jego ukochanych partnerów. Cała trójka próbuje żyć, kochać się i pracować normalnie, ale wydarzenia zmuszają ich do coraz częstszego przypominania sobie o słowach proroctwa, które ich dotyczy, a kiedy Wilka dopada historia, są zdruzgotani, ale nie zaskoczeni. Kto czai się w cieniu i jest reżyserem katastrofy? Czym jest epidemia wśród Zmiennych? Co stanie się z Andreą, Alexem i Olegiem?

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »