Sztuka zabijania - Małgorzata Lisińska

Sztuka zabijania

Małgorzata Lisińska

29,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Wydawnictwo Inanna
ISBN 978-83-7995-491-9
Data wydania 5 czerwca 2021
Język: Polski
Liczba stron: 258
Rozmiar pliku: 673,9 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 258
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 258
Rozmiar pliku: 829,2 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
29,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, PDF, MOBI

Opis

Przyjaciele z podwórka w warszawskiej Radości wierzyli, że przejdą przez życie ramię w ramię. I chociaż koleje losu ich rozdzieliły, przyjaźń sprawia, że kiedy jednemu z nich grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, chłopaki z Radości ponownie jednoczą siły.

Zbyszek podejmuje się ochrony córki miliardera. Nie podejrzewa jednak, że lukratywne zlecenie zmieni się w rozgrywkę z bezwzględnym zawodowym zabójcą. Zwłaszcza, że uczucia, jakie wzbudza w nim Ola, uniemożliwiają chłodny profesjonalizm, bez którego może nie zdołać powstrzymać przeciwnika.

Simon z zabijania uczynił sztukę. W tym co robi, nie ma sobie równych. Zleceniodawcy cenią jego skuteczność i zaangażowanie. Nikt, włącznie z nim samym, nie przypuszcza, że nowe i pozornie proste zlecenie stanie się tak wielkim wyzwaniem.

Chłopaki z Radości stają do pojedynku z Simonem. Pojedynku, w którym stawką jest nie tylko życie Oli.

„Sztuka zabijania” to historia, która pokaże, że miłość może przyjść w najmniej spodziewanym momencie życia. Przygotujcie się na ogromną dawkę sensacji oraz bohaterów, których nic nie jest w stanie zatrzymać przed niebezpieczeństwem jakie na nich czyha. Od tej książki nie sposób się oderwać.
Grażyna Wróbel, Czytaninka

Małgorzata Lisińska nieustannie zaskakuje. Tym razem postanowiła dać czytelnikom coś zupełnie nowego. „Sztuka zabijania” nie tylko przyprawia o szybsze bicie serca, ale powoduje również chwile ze wstrzymanym oddechem w oczekiwaniu na dalszy ciąg. Połączenie romansu z sensacją jest tym, czego szukam w książkach, a tutaj dostałam to pod najlepszą postacią. Polecam!
Magdalena Jarząbek, Czytam w pociągu

Porywająca, pełna intryg książka o zakazanym uczuciu, które nigdy nie powinno się przydarzyć… Każdy rozdział dostarcza tak wielu emocji! których czytelnik oczekuje. Czekam na więcej! Serdecznie polecam.
Sylwia Lewandowska, @sylwia_books

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »