Szkolenie z rozwoju osobistego. Opowiadanie erotyczne - - SheWolf

Szkolenie z rozwoju osobistego. Opowiadanie erotyczne

- SheWolf

3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-17240-7
Data wydania 27 grudnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 15
Rozmiar pliku: 231,9 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 15
Rozmiar pliku: 499,4 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

„– Ankieta dla ciebie – powiedziałem, wyraźnie zawieszając swój wzrok w jej oczach. Zauważyła to, jej koleżanki również, bo zaraz do nas doskoczyły. Nie miałem warunków, żeby powiedzieć coś więcej. Jedna ze stażystek jednak przedłużyła mój moment odejścia.

– W polu z pytaniem „Co ci się podobało?” możemy wpisać, że pan prowadzący? – zapytała, na co wszystkie zaczęły rechotać.

– Proszę wpisać, co tylko chcecie. Jutro zbiorę ankiety – odparłem, nie odrywając spojrzenia od Małgorzaty. Nawet nie zerknąłem na próbującą flirtować stażystkę. Uśmiechnąłem się i pożegnałem. Wróciłem do pakowania swoich rzeczy. Wszystko szło nie po mojej myśli. Nie wiedziałem, jak odseparować Małgorzatę od grupki koleżanek. Tego dnia musiałem dać za wygraną. Po powrocie do hotelu czułem się przybity. Byłem wyczerpany prowadzeniem szkolenia, ale dobijało mnie to, że nie potrafiłem zainicjować głębszego kontaktu z Małgorzatą. Kolejnego dnia ostatnia szansa...”

 

Bohater opowiadania lubi kolekcjonować kobiety, a praca trenera rozwoju osobistego i liczne szkolenia bardzo mu to zadanie ułatwiają. Na kursie w Krakowie poznaje intrygującą Małgorzatę, na której od razu zaczyna stosować wszystkie znane sobie triki. Czy dopisze do swojej listy podbojów kolejną zdobycz?

 

SheWolf jest autorką opowiadań erotycznych i aspirującą polską pisarką. Z wykształcenia magister psychologii, a z zamiłowania fotograf. Zafascynowana tym, co ukryte i niedostępne. Zagłębia się w ludzkie umysły z dziką satysfakcją, poznając najbardziej skrywane sekrety.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »