Szkoła LaOry. Blask Corredo. Tom 5 - Agnieszka Grzelak

Szkoła LaOry. Blask Corredo. Tom 5

Agnieszka Grzelak

34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67330-89-3
Data wydania 6 grudnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 244
Rozmiar pliku: 3,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI

Opis

Ostatnia część magicznego cyklu Blask Corredo.

LaOra, najstarsza z dawnych mieszkanek wyspy Nut, postanawia założyć szkołę artystyczną dla dziewcząt. Szklarka ma poważne obawy, czy powstanie szkoły nie przyczyni się do wskrzeszenia ducha okrutnych instruktorek, w końcu jednak zgadza się zostać nauczycielką malarstwa na szkle. Od pierwszych chwil istnienia szkoła staje się bardzo popularna. Zapisują się do niej zarówno uczennice z odległych zakątków Północnego Kontynentu, jak i dziewczęta pochodzące z miejscowych arystokratycznych rodów, między innymi dość wybuchowa wnuczka Królowej Keweny i jej odwieczna rywalka, równie nieznośna wnuczka księżnej Morgenrose. Mori, która pełni obowiązki opiekunki internatu, musi sobie poradzić z gromadą niesfornych dziewcząt. Jedna z nich, tajemnicza Enixa, niepokoi ją szczególnie. Kłopoty sprawia także nowa, nieznana nikomu nauczycielka kaligrafii. Z każdym dniem coraz wyraźniej widać, że nie przebierając w środkach, usiłuje zaszkodzić szkole. Chcąc rozwiązać problemy szkoły, Mori musi po raz kolejny zmierzyć się z niebezpieczeństwem.

Agnieszka Grzelak jest autorką serii powieści o tematyce fantastycznej: „Herbata szczęścia” , „Córka Szklarki”, „Ścieżki Avenidów” i „Tajemnice Skyle”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »