Szafir -

Szafir

67,99 zł61,19 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8373-158-2
Data wydania 21 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 954
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
67,99 zł61,19 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Taką miłość można przeżyć tylko raz w życiu

Dzień, w którym siedemnastoletnia Amy wprowadza się do domu swojego starszego brata, na zawsze zmienia jej życie. Już od pierwszego spotkania między nastolatką a charyzmatycznym współlokatorem brata, Chrisem, zaczyna iskrzyć. Po kilku dniach to wyjątkowe przyciąganie bierze nad nimi górę. Nie potrafią powstrzymać się przed bliskością…

Kiedy jednak Chris zastrzega, że nie ma ochoty pakować się w związek, Amy zaczyna wątpić, czy decyzja o zaangażowaniu się w tę namiętną relację była słuszna. Dodatkowo odkrywa ona mroczne sekrety współlokatora, który oczarował ją spojrzeniem. Niebezpieczna działalność, w jaką jest uwikłany wraz z jej bratem, zwiastuje poważne problemy… A Amy w każdej chwili może znaleźć się w ich centrum.

Odważyłam się je otworzyć i to była dobra decyzja. Patrzył tylko na mnie. Nawet nie mrugał. Był tutaj ze mną. Jego słowa były dla mnie czymś, co mógł powtarzać mi każdego dnia. Nie potrafiłam opisać swojego szczęścia. Nie spodziewałam się takich słów z jego ust. Chciałam przeżyć z nim życie. Chciałam, żeby był wyłącznie mój. Już teraz wiem, co to znaczy mieć wszystko.