Syndykat Sabiny Snobek - Ewa Dank

Syndykat Sabiny Snobek

Ewa Dank

28,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF, MOBI, EPUB

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-712-0
Data wydania 18 grudnia 2020
Język: Polski
Liczba stron: 241
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 241
Rozmiar pliku: 4,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 241
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
28,90 zł

Dostępne formaty plików: PDF, MOBI, EPUB

Opis

Historia dziewczyny z niezwykłą zdolnością wpadania w tarapaty.
Zaskakujące wydarzenia i niespodziewane zwroty akcji oprawione dobrym humorem, fantazją i autoironią. W tym kryminale nie ginie nikt, choć ofiar jest sporo.
Kraków lata 90. Zakompleksiona studentka rusycystyki stara się korzystać ze studenckiego życia. Imprezy i alkohol to mieszanka, która może mieć różne konsekwencje. Niespodziewanie Elżbieta zostaje wplątana w historię kryminalną ze sztuką w tle. Od tej pory każdy dzień jest równie ciekawy co niebezpieczny. Łatwy zarobek okazuje się być zupełnie czymś innym, niż się wydawało. Naiwność potrafi sprowadzić na dziewczynę lawinę niewyobrażalnie groźnych zdarzeń. W życiu Eli pojawiają się osoby, które mniej lub bardziej przypadają dziewczynie do gustu. Elżbieta staje się… Elizą, choć do końca nie wie, kim jest kobieta, za którą wszyscy ją mają. Dochodzenie prawdy okazuje się nie tylko nieprzyjemne, ale też śmiertelnie niebezpieczne. Do tego wszystkiego zawirowania miłosne i studia. Istne szaleństwo. A jaki interes w całej tej aferze mają wróżka Sabina i piękny malarz?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »