Stań się tym, kim jesteś.  Droga chrześcijańskiej psychoduchowości - Valerio Albisetti

Stań się tym, kim jesteś. Droga chrześcijańskiej psychoduchowości

Valerio Albisetti

9,39 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Jedność
ISBN 978-83-7660-523-4
Data wydania 2007
Język: Polski
Liczba stron: 150
Rozmiar pliku: 501 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 150
Rozmiar pliku: 633 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
9,39 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Ideą przewodnią tej książki jest odkrycie swojej wartości jako daru, który Bóg ofiarował człowiekowi przez stworzenie go. Aby tego dokonać, należy przy pomocy dostępnych nam środków wyleczyć rany życia, przezwyciężyć negatywne doświadczenia z dzieciństwa lub wieku dorosłego, pokonać te przeszkody, które nie pozwoliły nam na harmonijny rozwój własnej osobowości albo go ograniczyły. Trzeba je sobie uświadomić i odzyskać własne „ja” jako niezastąpioną wartość osoby, wzorując się na „Ja” Chrystusa, jakie możemy wyczytać z kart Pisma Świętego. Chrystus bowiem jest Uzdrowicielem w sensie absolutnym i to On pomaga nam rozeznawać.

Liczne cytaty biblijne potwierdzają i stymulują myśl formacyjną autora. To właśnie nazywa on psychoduchowością chrześcijańską, gdyż wszystko przeniknięte jest silnym elementem duchowym. Książka zachęca do zajrzenia w głąb siebie i pomoże odnaleźć swoją wyjątkowość.

Valerio Albisetti, psycholog i psychoterapeuta, jedna z najbardziej znaczących postaci współczesnej psychoanalizy. Profesor uniwersytecki, ceniony konsultant w zarządzaniu przedsiębiorstwami, uczestnik międzynarodowych konferencji, autor licznych książek z zakresu psychoduchowości – prawdziwych bestsellerów tłumaczonych na wiele języków.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »