Sprawdź, czy już jest jasno - Ina Nacht

Sprawdź, czy już jest jasno

Ina Nacht

29,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Stara Szkoła
ISBN 978-83-66013-87-2
Data wydania 3 listopada 2022
Język: Polski
Liczba stron: 356
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 356
Rozmiar pliku: 4,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
29,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Śledztwo dotyczące morderstw w osadzie Białe utknęło. Nie ma żadnych nowych dowodów, a policja niechętnie angażuje się w kolejne działania. Zresztą trudno się temu dziwić, skoro kluczowi funkcjonariusze skupiają się bardziej na swoich osobistych demonach niż na zadaniach zawodowych.

Gdyby nie siostra jednej z ofiar, prawdopodobnie w tej historii nie wydarzyłoby się nic więcej… Gdyby… Lecz ta kobieta postanawia działać i stawia wszystko na jedną kartę. Ta karta zaburza pozorny spokój.

Kotlina wiecznych mgieł znów ukazuje swe mroczne tajemnice, a historia ziemi kłodzkiej skrywa do nich klucz. Czy makabryczne obrazy są powiązane ze zbrodniami? Czy miłość do sztuki może okazać się okrutna? Czy sierżant Karina Maj uwolni się od zaborczego komisarza Aleksa, czy może jednak wreszcie w pełni mu ulegnie?

Czytałam spięta, zaniepokojona, bez możliwości ucieczki. Bo uciec z nachtowego Kłodzka się nie da. Nawet jeśli wyjedziesz, ono cię dopadnie. Ina w rytmiczny, wręcz hipnotyzujący sposób przywiąże cię do tego miejsca. A tam nawet serce zacznie bić w rytmie jej słów: stuk, stuk, puk, puk, trup, trup, stuk, puk... Kupujcie więc bilet do Kotliny Kłodzkiej, ruszajcie w podróż i uważajcie na siebie. Szczególnie jesienią, bo jesienią dzieje się najwięcej.

Katarzyna Ziembicka

@aellirenn_czyta

Mocny, magiczny, fascynujący powrót do tajemnic z poprzednich tomów. Czytajcie!

@Pani_ka_czyta

Katarzyna Kmieć

Misternie utkana sieć intryg w wykonaniu Iny Nacht. Autorka stworzyła genialną historię, która wciąga czytelnika od pierwszych stron książki niczym gęsta mgła. Mroczna, intrygująca, fenomenalna i kompletnie nieodkladalna powieść. Nie sposób się oderwać. Polecam gorąco!

Danuta Perszewska

@ksiazkowa_nutka

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »