Smocze skarby - Krzysztof Piotr Łabenda

Smocze skarby

Krzysztof Piotr Łabenda

16,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-405-1
Data wydania 23 kwietnia 2019
Język: Polski
Liczba stron: 67
Rozmiar pliku: 3,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 67
Rozmiar pliku: 7,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
16,91 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Czy ludzie są gotowi na to, by żyć w szczęściu, bez negatywnych uczuć, bez zazdrości i bogactwa? Czy zaufanie, dobroć, gościnność wystarczą, by uchronić się przed złem? Jaką rolę w tej historii odgrywają smoki? Czy we współczesnym świecie wciąż jest dla nich miejsce?


Książka „Smocze skarby” porusza wiele ważnych tematów. To bardzo pouczająca opowieść, którą powinno przeczytać każde dziecko.       
Zatem pora wyruszyć do baśniowego świata, na spotkanie ze smokiem Agapitem, Elfidami, mieszkańcami Poldocji, Zalustrza i Mrocznymi, gdzie mądry smok przekazuje swoje skarby Markowi – ubogiemu chłopcu, który dzięki swojemu dobremu sercu i odwadze zostaje rycerzem.

Bajka dostarczy młodym czytelnikom wiele ciekawych przygód, ale i niebezpieczeństw. Jednak nie bójcie się… Bo przecież z pomocą prawdziwych przyjaciół i przy odrobinie szczęścia niestraszne są wszelkie kłopoty i z każdej opresji można wyjść obronną ręką, choć czasem wiele nas to kosztuje…
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »