Słoik w papryczkach - Katarzyna Konczarek

Słoik w papryczkach

Katarzyna Konczarek

40,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Oficynka
ISBN
Data wydania 1 września 2020
Język: Polski
Liczba stron: 233
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 233
Rozmiar pliku: 2,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
40,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Trzy miesiące do świąt. Trzy historie. Trzy na pozór niezwiązane ze sobą postacie. I mnóstwo pytań…

Czy można przechodzić kryzys wieku średniego na własne życzenie, i to w okolicach trzydziestki? Co wyrośnie z dziewczynki, której dzieciństwo śmiało mogłoby być materiałem na scenariusz filmowy? Czy amant z przeszłości może wpaść jak burza w życie Heli Czarek i nawet się nie zorientować, jak namieszał? Jakim cudem skrzaty wspinają się po szafach i co zrobić, żeby przypodobać się królowej? No i jak słoiki odnajdują się wśród papryczek?

Im bliżej zaskakującego finału, tym więcej punktów łączących wszystkie wątki w jedną całość – ciepłą i pełną humoru książkę o znaczeniu drobnych spotkań, które nawet po latach wywierają istotny wpływ na nasze życie.

„Słoik w papryczkach” to nie tylko opowieść o konfrontacji z przeszłością, lecz także przestroga – by nigdy nie tracić czujności i nie musieć się przed dawnym sobą wstydzić tego, co tu i teraz.

Katarzyna Konczarek – urodziła się w Kutnie. Od najmłodszych lat pasjonuje się teatrem oraz pisaniem. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana między innymi z copywritingiem. Zakochana w Tonym Starku, Jacku Reacherze i Sherlocku Holmesie. Lubi długie rozmowy, stare westerny i biografie ludzi kina.