Siostrzyczki - Alina Szczygieł

Siostrzyczki

Alina Szczygieł

30,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-776-1
Data wydania 20 czerwca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 278
Rozmiar pliku: 900,6 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 278
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
30,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Luiza szykuje się do ślubu z Jackiem. Jej młodsza siostra Estera też właśnie się zaręczyła i zaczyna planować nowe życie, a najmłodsza – Karina – zawsze rozpieszczana przez rodziców, nie zdradza nikomu swoich planów i robi tylko to, na co ma ochotę. Jeden tragiczny wypadek sprawi, że wkrótce każda z nich będzie musiała przygotować się na nieoczekiwane zmiany, które wywrócą ich życie do góry nogami. Los bowiem bywa przewrotny i za nic ma nasze marzenia, choćby te wydawały się być na wyciągnięcie ręki…
Siostrzyczki to wzruszająca opowieść o zagmatwanych relacjach rodzinnych i o tym, że zawsze mamy szansę naprawić nasze błędy – trzeba tylko odważyć się i z niej skorzystać…

Przyrzekli sobie wrócić tu kiedyś, na wymarzony miesiąc miodowy. Wracali do domu w znakomitych nastrojach, od czasu do czasu całując się w pośpiechu.
– Wyobrażam sobie minę mamy!
Przez sekundę patrzyli sobie w oczy i nie zauważyli nadjeżdżającej z przeciwka ciężarówki.

Alina Szczygieł (1967), matka dwóch dorosłych synów i babcia trojga wnucząt. Od zawsze byłam wielbicielką książek, głównie tzw. „literatury kobiecej”, a także biografii. Pomieszkuję w Niemczech, ale zamierzam wkrótce wrócić do Polski. Powody wymieniłam w pierwszym zdaniu. Piszę o tym, co jest mi najbliższe, czyli historie o kobietach i dla kobiet, takie, które mogą zdarzyć się w prawdziwym życiu. Pracuję jako opiekunka osób starszych i spotykam wiele kobiet, a niektóre ich losy opisuję w swoich książkach, trochę ubarwiając. Uwielbiam wieś i naturę, spacery i wędrówki po lasach, najlepiej w samotności. Mam mnóstwo pomysłów na następne książki i chcę je zrealizować.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »