Siła różańca. Modlitewnik dla ufających modlitwie różańcowej z rozważaniami dotykającymi problemów życia codziennego - Teodor Sawielewicz, Teodor Sawielewicz

Siła różańca. Modlitewnik dla ufających modlitwie różańcowej z rozważaniami dotykającymi problemów życia codziennego

Teodor Sawielewicz, Teodor Sawielewicz

34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, PDF, EPUB

Wydawnictwo Rafael
ISBN 978-83-7569-798-8
Data wydania 1 października 2020
Język: Polski
Liczba stron: 112
Rozmiar pliku: 8,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 192
Rozmiar pliku: 10 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 112
Rozmiar pliku: 3,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
34,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, PDF, EPUB

Opis

Ksiądz Teodor któremu Pan Bóg pobłogosławił charyzmatem zjednywania ludzi i łączenia ich modlitewną więzią, stworzył prawdziwy fenomen na skalę całego internetu. Osobistą formę, którą autor nazwał „Teobańkologią”, przemienił w jedną z największych grup modlitewnych, gromadzącą setki tysięcy ludzi pragnących wspólnie się modlić i oddawać Matce Bożej w opiekę. Siła Teobańkologii tkwi w specyficznym charyzmacie tej wirtualnej wspólnoty modlitewnej. Wielu znajduje tutaj pocieszenie, pokój i oczyszczające łzy.

To wyjątkowy zestaw „kluczy” do naszego wnętrza. Kluczy, które – połączone z modlitwą – pozwolą odkryć, kim zostaliśmy stworzeni. A kiedy odkryjemy to, jakimi zaplanował nas Stwórca, uświadomimy sobie, że naprawdę nie chcielibyśmy być kimś innym.

Ksiądz Teodor z ujmującą prostotą i głębią prowadzi nas do ugruntowania i odkrycia własnej tożsamości. Jestem pewien, że jego przemyślenia – dotykające tak istotnych dla naszego wzrostu wymiarów psychologii i duchowości – przenikną nie tylko myśli, ale i dostaną się do wielu niedostępnych dotąd zakamarków serca.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »