Serca ze śniegu i płomieni - Monika Magoska-Suchar

Serca ze śniegu i płomieni

Monika Magoska-Suchar

40,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8371-069-3
Data wydania 31 stycznia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 320
Rozmiar pliku: 3,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 320
Rozmiar pliku: 1,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
40,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Mrok tej zimowej nocy może rozświetlić tylko miłość.

Bianca Miller właśnie dowiedziała się o zdradzie męża. Zrozpaczona postanawia wybrać się do przyjaciółki mieszkającej na Alasce, aby w spokoju podjąć trudną decyzję o przyszłości swojego małżeństwa. W drodze Bianca ma jednak poważny wypadek samochodowy. Poturbowana i przerażona rusza po nim przez las w poszukiwaniu pomocy. Kiedy zostaje zaatakowana przez niedźwiedzia, nieoczekiwanie ratuje ją nieznajomy mężczyzna.

Bianca odzyskuje przytomność w tajemniczym zamku. Mimo upadku ze skały nie ma żadnych ran. Szybko przestaje jednak uważać, że miała szczęście, ponieważ na jej oczach rozgrywa się coraz więcej niewytłumaczalnych incydentów. Choć wyruszała w podróż w słoneczny letni dzień, za oknami rezydencji panuje zimowa noc. Bianca nie może wykonać żadnego telefonu, a jej zegarek, podobnie jak wszystkie zegary w zamku, zatrzymał się na godzinie dwunastej piętnaście. Nocą przez ściany z sąsiednich pomieszczeń dobiegają potworne krzyki, a Bianca przekonuje się, że nie może wydostać się z budynku.

Jaką tajemnicę skrywa to miejsce? Odpowiedzi na to pytanie może udzielić Biance tylko jej tajemniczy wybawca. Kobietę połączy z nim coś więcej niż rozwikłanie sekretu świata, do którego trafiła.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »