Secret Santa - Mila Lipa

Secret Santa

Mila Lipa

3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-07577-7
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 198,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 12
Rozmiar pliku: 342,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
3,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

„Wyjął z szuflady biurka podłużne pudełko. Uniosła brwi, ale wzięła pakunek i delikatnie rozerwała czerwony, połyskujący papier. Uniosła wieczko i zobaczyła piękny, skórzany flogger. Rączka owinięta była plecioną skórą, a wychodzące z niej sznurki stanowiły misterną plecionkę z czerwonych i czarnych paseczków. Przesunęła po nich palcami, a potem zanurzyła nos w warkoczykach, by zaciągnąć się cudownym zapachem skóry.

– Jak mam to odebrać? – zapytała, obracając w dłoniach prezent.

– Tak dziwi cię rózga? Nie powiesz mi chyba, że byłaś w tym roku grzeczna?”

Ula to trzydziestoletnia, bezrobotna rozwódka. Gdy na swojej drodze spotyka Janka, dawnego kochanka, wiele jej problemów się rozwiązuje – staje się jej nowym szefem, ale nie ogranicza się do wydawania poleceń jedynie w godzinach pracy. A im jest bliżej do świąt, tym jego apetyt na upominanie niegrzecznych dziewczynek jest większy. W tym roku zaplanował dla jednej z nich ekscytujący prezent.

Mila Lipa – bazując na fantazjach i doświadczeniach, tworzy swój rodzaj sztuki, gdzie słowa za wszelką cenę starają się oddać to, co czuje ciało. Wielbicielka krótkich form, które roboczo nazywa etiudami erotyczno-lirycznymi.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »