Scooby-Doo! Najlepszy przyjaciel psa - Opracowanie zbiorowe

Scooby-Doo! Najlepszy przyjaciel psa

Opracowanie zbiorowe

9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Siedmioróg
ISBN 978-83-66620-96-4
Data wydania 28 lipca 2020
Język: Polski
Liczba stron: 24
Rozmiar pliku: 3,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 24
Rozmiar pliku: 7,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
9,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

 

Drodzy Rodzice,

gratulujemy wyboru tej wartościowej książki! Dla Państwa

dziecka rozpoczęła się właśnie wielka, ekscytująca podróż.

Cel podróży? Zdobycie umiejętności samodzielnego czytania!

4 poziomy nauczania w Szkole czytania:

Zabawy z czytaniem Przedszkole, zerówka

Książki do pracy z najmłodszymi wielbicielami czytania. Króciutkie i łatwe do uchwycenia historie napisane bardzo dużą czcionką i opatrzone rozbudowaną grafiką. Ilustracje współpracują z tekstem i wspomagają jego rozszyfrowywanie i rozumienie.

Czytanki sylabowe z obrazkami Zerówka, klasa 1

Nowoczesna metoda nauki czytania oparta z jednej strony na sylabicznej budowie wyrazów, a z drugiej na zastępowaniu obrazkami niektórych słów w tekście. Książeczki zawierają krótkie opowiastki z czytelnym przesłaniem i ciekawymi dla dziecka informacjami.

Zaczynam czytać samodzielnie Klasy 1–3

Niewielkiej objętości, ale już prawdziwe powieści, opracowane dla dzieci stawiających pierwsze kroki w czytaniu – jeszcze z rodzicami lub już samodzielnie. Książeczki wyróżniają się podstawowym słownictwem, krótkimi zdaniami, dużą czcionką, prostą i fascynującą fabułą, obecnością ulubionego dziecięcego bohatera i specjalnie opracowanymi ilustracjami, które pozwolą dziecku kojarzyć opowieść pisaną z jej prezentacją graficzną.

Czytanki grafi czne Klasy 2–4

Bajki należące do kanonu literatury dziecięcej opracowane w postaci komiksów. Połączenie literackich tekstów z ulubioną przez dzieci formą czytanki graficznej, zachęci uczniów klas młodszych do lektury i rozwijania umiejętności samodzielnego czytania dłuższych, wielowątkowych utworów.

Program Szkoła czytania został opracowany przez pedagogów, nauczycieli i redaktorów książek edukacyjnych dla dzieci młodszych. Jego celem jest połączenie nowoczesnych metod nauki i doskonalenia umiejętności czytania z atrakcyjnymi dla dziecka tekstami, ilustracjami i formami ekspresji literackiej i popularno-naukowej. Piękne książeczki należące do programu tworzą fascynującą dla dziecka ofertę, która z powodzeniem będzie konkurowała z innymi propozycjami i przyciągnie każdego malca do lektury i przygody z książką.

Poziomy, z których składa się program Szkoła czytania, mają charakter umowny. Dzieci będą pokonywać poszczególne etapy w takim tempie, jakie im najbardziej odpowiada. Twórcy programu nie wykluczają też, aby różne poziomy przerabiane były przemiennie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »