Rzeczoznawca majątkowy. Testy i pytania egzaminacyjne z odpowiedziami dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych. Wydanie 5 - Mariusz Stepaniuk

Rzeczoznawca majątkowy. Testy i pytania egzaminacyjne z odpowiedziami dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych. Wydanie 5

Mariusz Stepaniuk

249,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo C. H. Beck
ISBN 978-83-8291-331-6
Data wydania 20 lipca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 863
Rozmiar pliku: 6,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
249,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Książka stanowi całościowe opracowanie, pomocne w przyswojeniu materiału niezbędnego do zdania trudnego egzaminu na rzeczoznawcę majątkowego.

Opracowanie zostało podzielone na cztery części:

  • W części pierwszej umieszczono opracowanie kompletu pytań egzaminacyjnych publikowanych przez Ministerstwo wraz z podanymi obok prawidłowymi odpowiedziami uwzględniającymi aktualny stan prawny.
  • W części drugiej znajduje się opracowanie przykładowego zestawu pytań. W celu ułatwienia nauki dodano do pytań prawidłowe odpowiedzi, oparte o treść aktu prawnego lub wskazanych przez Ministerstwo lektur. W niektórych przypadkach treść odpowiedzi została wzbogacona o materiały zaczerpnięte z innych źródeł, w celu możliwie pełnego wyjaśnienia zagadnień, do których odnoszą się pytania.
  • Trzecia część książki zawiera szczegółowe testy jednokrotnego wyboru, opracowane na podstawie aktów prawnych, których znajomość była sprawdzana na egzaminach pisemnych w poprzednich latach.
  • W części czwartej znajdują się pytania z wybranych egzaminów pisemnych z lat 2016–2021 wraz z odpowiedziami.

Jeśli jesteś kandydatem na rzeczoznawcę majątkowego i zależy Ci na zebraniu materiału niezbędnego do zdania egzaminu w jednym opracowaniu, opartym o aktualny stan prawny, albo chcesz utrwalić wiedzę niezbędną do wykonywania tego zawodu – jest to książka dla Ciebie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »