Ruthless Vows. Rozdzieleni przez wojnę. Tom 2 -

Ruthless Vows. Rozdzieleni przez wojnę. Tom 2

39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-287-3312-1
Data wydania 19 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 448
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Niezwykle romantyczne i pięknie opowiedziane zakończenie historii, która rozpoczęła się w \"Divine Rivals\".

Minęły dwa tygodnie, odkąd Iris Winnow wróciła z frontu posiniaczona i ze złamanym sercem, ale wojna jeszcze się nie skończyła. Roman zaginął, a miasto Oath nadal żyje w stanie niedowierzania i ignorancji. Kiedy Iris i Attie otrzymują kolejną szansę na zgłoszenie ruchów Dacre\'a, obie korzystają z okazji i ponownie udają się na zachód. Wiedzą, że to tylko kwestia czasu, zanim konflikt dotrze do miasta, które jest nieprzygotowane na wojnę i łamie się pod rządami kanclerza.

Odkąd obudził się w królestwie Dacre\'a, Roman nie pamięta swojej przeszłości. Ale mając pewność, że jego wspomnienia powrócą z czasem, zaczyna pisać artykuły dla Dacre\'a, niepewny swojego miejsca w większym planie wojny. Kiedy do drzwi szafy trafia dziwny list, Roman jest najpierw podejrzliwy, a potem zaintrygowany. Nawiązując korespondencję z tajemniczą koleżanką po piórze, wkrótce będzie musiał podjąć decyzję: stanąć po stronie Dacre\'a czy zdradzić boga, który go uzdrowił.

Gdy dni stają się coraz ciemniejsze, nieuchronnie zbliżając Romana i Iris do siebie... oboje zaryzykują swoje serca i przyszłość, aby zmienić losy wojny.

Książka odpowiednia dla czytelników 16+