Rozprawy z prawa prywatnego. Księga jubileuszowa dedykowana Profesorowi Wojciechowi Popiołkowi - Maksymilian Pazdan

Rozprawy z prawa prywatnego. Księga jubileuszowa dedykowana Profesorowi Wojciechowi Popiołkowi

Maksymilian Pazdan

341,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Wolters Kluwer
ISBN 978-83-8107-747-7
Data wydania 1 marca 2017
Język: Polski
Liczba stron: 1313
Rozmiar pliku: 8,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
341,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Księga powstała przede wszystkim jako wyraz przyjaźni, podziwu i szacunku dla Profesora Wojciecha Popiołka, a także z okazji jego urodzin i 40 lat, które minęły od uzyskania przez Profesora tytułu doktora nauk prawnych. Wysoką pozycję naukową Profesora w polskiej doktrynie prawniczej dokumentuje wykaz jego publikacji zamieszczony w tym tomie. Na podkreślenie zasługuje pionierski charakter wielu tez naukowych sformułowanych przez Profesora oraz stworzonych przez niego konstrukcji jurydycznych, jak również podejmowanie tematów nieopracowanych w nauce, o dużej przydatności dla praktyki krajowego i międzynarodowego obrotu handlowego.

Księga - ofiarowana Profesorowi przez niemal stuoosobowe grono przyjaciół, współpracowników i uczniów z Polski i z zagranicy - jest nie tylko wyrazem najwyższego uznania dla jego dotychczasowych dokonań, lecz także stanowi imponujący zbiór esejów na temat najnowszych tendencji z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego, zobowiązań, handlowego, arbitrażu, własności intelektualnej, spadkowego, rzeczowego i procesowego.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »