Rozmowy z egzorcystami - Opracowanie zbiorowe

Rozmowy z egzorcystami

Opracowanie zbiorowe

16,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Wydawnictwo Monumen
ISBN 978-83-64789-01-4
Data wydania 1 lipca 2014
Język: Polski
Liczba stron: 172
Rozmiar pliku: 2,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 172
Rozmiar pliku: 5,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 212
Rozmiar pliku: 3,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
16,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI, PDF

Opis

Zbiór wywiadów z egzorcystami z Polski, Włoch, Wielkiej Brytanii i Argentyny, opatrzony wstępem ks. prof. Aleksandra Posackiego. Wśród poruszanych tematów znalazły się między innymi zagadnienia: stanów opętania i zniewolenia demonicznego, obecności magii i okultyzmu we współczesnej kulturze masowej, modlitw o uwolnienie i uzdrowienie, obciążeń międzypokoleniowych.

Książka jest zbiorem wywiadów z egzorcystami z Polski, Włoch, Wielkiej Brytanii i Argentyny, uzupełnionych i poszerzonych w stosunku do publikowanych na łamach „Miesięcznika Egzorcysta”. Stanowi niepowtarzalne kompendium wiedzy na temat zagrożeń duchowych naszych czasów. Wśród poruszanych tematów znalazły się między innymi zagadnienia: stanów opętania i zniewolenia demonicznego, obecności magii i okultyzmu we współczesnej kulturze masowej, modlitw o uwolnienie i uzdrowienie, obciążeń międzypokoleniowych.  Książka została opatrzona wstępem ks. prof. Aleksandra Posackiego, będącym dopełnieniem wyłaniającego się z rozmów obrazu duchowego współczesności o wyniki badań i obserwacji poczynionych praz Autora w Kazachstanie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »