Rozkwitnij - Laura Pstrong

Rozkwitnij

Laura Pstrong

15,90 zł12,56 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-912-4
Data wydania 17 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 29
Rozmiar pliku: 4,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 29
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 29
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
15,90 zł12,56 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB, PDF

Opis

Czy wiesz, co jest najważniejsze w życiu?
Patrzysz na zło, które Cię spotyka bez żadnej nadziei na lepsze jutro?   
Nawet największy ból i poczucie niesprawiedliwości można przerodzić w niewyobrażalną siłę i dobro. Jednak to ty jesteś reżyserem własnego życia i odpowiadasz za to, co zasiejesz w świecie.
Ciężko jest docenić życie w pełni bez doświadczenia trudności i cierpienia. Momenty, w których musimy stawić czoła trudnym sytuacjom mogą okazać się dla nas przełomowe i budujące.
Autorka pisze o wartości życia i cierpienia. Udziela się charytatywnie, a doświadczenie obcowania z chorymi dziećmi zaowocowało zbiorem refleksji. Nie są to puste myśli – to słowa płynące prosto z głębi duszy; duszy, która intensywnie doświadcza życia we wszystkich jego przejawach.
Życie to wypadkowa różnych zdarzeń, na które człowiek nie ma wpływu. Ma jednak wpływ na swoje myślenie i postawę, jaką przyjmie wobec przeszkód i trudności. Liczy się to, aby „rozkwitnąć”, przeistoczyć się w pięknego wewnętrznie człowieka, który wie, co jest w życiu najważniejsze.
Ta publikacja pomaga czytelnikowi „rozkwitnąć” wewnętrznie - uwrażliwić się na otaczający nas świat, na ludzi, a także zmotywować do pracy nad sobą i do czynienia dobra. Sprzyja zatrzymaniu się na chwilę i spojrzeniu na swoją codzienność z zupełnie innej perspektywy.
„Warto wierzyć, że świat jest takim, jakim go sobie narysujemy”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »