Rosja – kraj, w którym przyszłości nie przewidzisz - Michał Magnuszewski

Rosja – kraj, w którym przyszłości nie przewidzisz

Michał Magnuszewski

27,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Rozpisani.pl
ISBN 978-83-957628-1-9
Data wydania 2020
Język: Polski
Liczba stron: 143
Rozmiar pliku: 10,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 143
Rozmiar pliku: 7,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
27,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Czy Rosja jest taka, jak kreują ją media, telewizja, stosunki dyplomatyczne i wizja jaką jesteśmy karmieni z różnych współczesnych wydarzeń? A może są dwie Rosje, jedna oficjalna, Państwowa z dwugłowym orłem w godle, a druga – to Rosja prostych ludzi, którzy – tak jak każdy człowiek ukryty w swoim Państwie – chcą żyć, śmiać się, kochać i czasem po prostu spotkać się ze znajomi i napić. A czy My zdajemy sobie z tego sprawę, że żyjąc tak blisko Wielkiej Rosji, mało o niej wiemy, a może po prostu nie chcemy za dużo wiedzieć.
Książka ta opowiada o perypetiach młodego człowieka, który o Rosji wiedział tyle, ile… Właśnie, ile? Przeczytajcie i przeżyjcie pięć miesięcy na południu Rosji oraz, podróżując po Kaukazie i odwiedzając Moskwę oraz San Petersburg, jadąc tam kilkanaście godzin najbardziej popularnym i dostępnym środkiem transportu „plackartem”. Co takiego może wydarzyć się każdego dnia? Czy życie tutaj jest proste i nudne, a może niebezpieczne, a może ekscytujące? Zapraszam do lektury.
Michał Magnuszewski

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »