Rodzinny sekret - Grzegorz Gołębiowski

Rodzinny sekret

Grzegorz Gołębiowski

30,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-971-0
Data wydania 16 sierpnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 282
Rozmiar pliku: 2,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 282
Rozmiar pliku: 998,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
30,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Marta Wielgórska przez wiele lat żyła w przekonaniu, że jest jedynaczką. Jej matka dopiero na łożu śmierci wyjawiła szokującą tajemnicę: dziecko nie zmarło w trakcie porodu, ale zostało przez nią porzucone w szpitalu. Dobiegająca osiemdziesiątki Marta postanawia zrobić wszystko, by odnaleźć swojego brata lub siostrę. Wspierana przez wnuka, zleca sprawę Adamowi Floriańskiemu, który prowadzi cieszące się renomą biuro genealogiczne. Poszukiwania prowadzone nowatorską metodą przynoszą efekty, jakich żadne z nich nigdy by się nie spodziewało. Czy odkrycie bolesnej rodzinnej historii przyniesie Marcie ukojenie? A może stanie się dla niej trudnym do zniesienia echem przeszłości, które od tej pory będzie jej towarzyszyć na każdym kroku?

Zaintrygowany kliknął w załączony do wiadomości plik graficzny. Na ekranie monitora pojawiło się zdjęcie, na którym stała trójka ludzi. Dwie kobiety i mężczyzna. Pomimo nie najlepszej jakości nie miał wątpliwości, że na fotografii są jego rodzice. Nie znał tego zdjęcia, ale znał miejsce, w którym zostało zrobione. Niedaleko Sejmu, na tle słynnej warszawskiej kawiarni. Neon z napisem „Czytelnik” mienił się nad głowami trzech sfotografowanych osób. Pospiesznie napisał wiadomość do córki.
Skąd masz to zdjęcie?
Po dłuższej chwili otrzymał odpowiedź, że jakaś kobieta szuka osób rozpoznających przedstawionych na zdjęciu ludzi. Podano kontakt do biura genealogicznego, który na końcu mu przesłała. Nie namyślając się długo, zadzwonił.

Grzegorz Gołębiowski
Z zamiłowania genealog. Z wykształcenia ekonomista. Profesor Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. W styczniu 2018 roku zadebiutował powieścią "Cień przeszłości".

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »