Rewolucja krasnali - Rozalia Dmochowska

Rewolucja krasnali

Rozalia Dmochowska

37,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-640-0
Data wydania 9 października 2023
Język: Polski
Liczba stron: 296
Rozmiar pliku: 4,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 296
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
37,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Szaleństwo to jedyna szansa na powrót do normalności

W 2032 roku we Wrocławiu nikt już nie czuje się zdrowy. Po latach licznych pandemii przywódcy świata, chcąc zadbać o lepszą przyszłość dla ludzkości, wprowadzają nowe rozporządzenia i obowiązki. Szybko okazuje się, że pod płaszczykiem pracy na rzecz wspólnego dobra, przekształcają one zwykłe, codzienne życie w niebezpieczny tor przeszkód.

Najbardziej niepożądaną grupą społeczną stają się bezdomni – roznosiciele szkodliwych zarazków. Nazywani przez rząd krasnalami, ukrywają się w śmietnikach i starają się nie opuszczać swojego getta. Jednak tylko oni w tym mieście zdają się jeszcze czuć, oddychać, słuchać, patrzeć gdzieś dalej, gdzieś poza system.

Wrocław ma wciąż szansę na ratunek, jeśli zaufa niepoprawnym artystom w łachmanach. Czy nowe zagrożenie, poważniejsze niż chochliki, smoki, sierp, młot i wielka woda razem wzięte, stanie się dzięki ich działalności tylko mglistym wspomnieniem?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »