Ratuj mnie - Ewelina Kluss

Ratuj mnie

Ewelina Kluss

42,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN
Data wydania 4 października 2022
Język: Polski
Liczba stron: 448
Rozmiar pliku: 3,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 448
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
42,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

W przeddzień wyjazdu na wymarzony urlop na Filipinach mąż Lucyny oświadcza, że z powodu nawału pracy musi pozostać w kraju. Kobieta podejrzewa, że powody są zupełnie inne. Mimo wszystko decyduje się na podróż w całkowicie nieznany i dziewiczy region razem z dwójką synów - zbuntowanym nastolatkiem i rozkapryszonym siedmiolatkiem.

Niespodziewanie rajski archipelag na Oceanie Spokojnym nawiedza przerażający tajfun, a Lucyna staje w obliczu nie tylko niszczycielskiej siły przyrody, lecz także zniknięcia jej starszego syna. W świecie odciętym od prądu i możliwości kontaktu z kimkolwiek, kto mógłby przynieść pomoc, wyostrzają się wszystkie ludzkie instynkty. Do czego zdolna jest matka, żeby uratować własne dziecko? Czy uda jej się przetrwać szalejące żywioły?

Zatkałam nos i zrobiłam krok naprzód. Brzęczenie much wcześniej nie zwróciło mojej uwagi, teraz stało się całkiem głośne. Wkroczyłam z bijącym sercem do wnętrza, które oświetlały ciepłe barwy dogasającego dnia. Po zadaszeniu posterunku nie było śladu. Zupełnie jakby jakiś olbrzym zdjął go dla zabawy, by sprawdzić, co kryje się w środku. Obok przewróconego biurka, na podłodze w rogu, leżały ślady zostawione przez człowieka. Gnijące resztki jedzenia, otwarta butelka z sokiem. Sceneria była jak z horroru, ale odetchnęłam z ulgą, że nie ma tu niczego… nikogo martwego. Mimo wszystko zwymiotowałam, jednocześnie wybiegając na zewnątrz. Wirowało mi w głowie. Oparta ręką o mur rozejrzałam się dokoła. Polana była pusta.

Podobno życie pisze scenariusze, o jakich nam się nawet nie śniło. Znajdziecie to w tej książce!
Aleksander Pietrzak, scenarzysta, reżyser

Ewelina Kluss
Urodziła się w 1980 roku w Warszawie. Z wykształcenia jest politolożką i socjolożką, z zamiłowania – malarką, a z doświadczenia – podróżniczką. Do pisania przywiodły ją pasja i charakter. Zadebiutowała napisanym wspólnie z przyjaciółką Planem Huberta, który wydały w 2019 roku.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »