Randka w ciemno. Tom 10 - Izabella Frej

Randka w ciemno. Tom 10

Izabella Frej

25,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Oficynka
ISBN 978-83-67875-22-6
Data wydania 30 stycznia 2024
Język: Polski
Liczba stron: 44
Rozmiar pliku: 717,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 44
Rozmiar pliku: 659,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
25,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Seryjni mordercy, psychopaci, szaleńcy. Prawdziwe potwory są wśród nas!

Rodney Alcala jest jednym z najbardziej koszmarnych seryjnych zabójców w historii. Wymiar sprawiedliwości nie mógł sobie z nim poradzić. Zatrzymywano go ciągle za te same przestępstwa i jakimś cudem zawsze zdołał wymknąć się pościgowi. Przystojny, fascynujący, szarmancki, wykształcony, artystycznie uzdolniony, jednocześnie jeden z najstraszniejszych potworów, jakie kiedykolwiek nosiła ziemia. Jego charyzma służyła wyłącznie kamuflażowi i uwodzeniu przyszłych ofiar. Jak można kogoś takiego rozpoznać i nie wpaść w jego sidła?

TRUE MONSTERS to seria opowiadań kryminalnych opartych na faktach. Jej bohaterami są wzbudzający grozę sprawcy zabójstw z całego świata, których motywacje i działania każą zadać pytanie, co sprawia, że człowiek staje się potworem.

Izabella Frej – autorka opowiadań i tłumaczka. Socjolog z wykształcenia, podobnie jak kryminolog Colin Wilson zastanawia się, co było pierwsze: zbrodnia czy społeczeństwo. Jest poliglotką, myśli i działa w czterech językach. Feministka, LGBT, zawsze w obronie słabszych i mniejszości.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »