Psia chata - Ewa Letachowicz

Psia chata

Ewa Letachowicz

30,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-621-4
Data wydania 19 listopada 2021
Język: Polski
Liczba stron: 78
Rozmiar pliku: 2,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 78
Rozmiar pliku: 4,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
30,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Czym jest „pieskie szczęście”? Jeśli jeszcze tego nie wiecie, koniecznie odwiedźcie Tajemniczy Dom! Poznacie tutaj pięć niesamowitych psiaków, które opowiedzą Wam o swoich najbardziej szalonych przygodach. Chcecie się przekonać, w jaki sposób zwierzęta pocieszyły smutnego Szczeniaka, który martwił się swoim białym futerkiem? Jakie zagadki rozwiązało Psie Biuro Detektywistyczne? A może chcecie posłuchać do snu Opowieści z trzciny i tataraku? W tej krainie nie brakuje fantastycznych historii, które sprawią, że spojrzycie na świat oczami swoich czworonożnych przyjaciół!

Nagle w górze rozległo się bzyczenie: — Bzzzz…... bzzzzz…... hej dziewczyny! Widzicie ten piękny kolorowy kwiatek pod nami? Jest tak duży, że starczy słodkiego pyłku dla całego roju!
— Bzzz… … lotem nurkowym lądujemy! Spotykamy się na dole!
— Ratunku! Ratunku! To ja Szczeniak! Nie jestem żadnym kwiatkiem! Ratuj się kto może!
Plum! Rozległo się wielkie plaśnięcie i na chwilę Pako po czubek noska pogrążył się w wodzie, gdzie mieszkały karpie.

Ewa Letachowicz
Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, tytuł doktora nauk humanistycznych uzyskała na Uniwersytecie Opolskim. W 1995 roku ukazała się jej pierwsza książka Repetycje tradycji. Od 2009 roku współpracuje jako redaktor z wydawnictwami o różnych profilach, a także z instytucjami pożytku publicznego. Obecnie zajmuje się profesjonalnie redakcją, korektą oraz opracowaniem graficznym książek. Pomysł na napisanie bajki wziął się z konkluzji, że każdy pies, podobnie jak człowiek, ma własną, niezwykle ciekawą i pouczającą historię. Niektóre z nich są szczęśliwe, inne – dramatyczne. Psy, niezależnie od losu, mają wielkie serca i o tym opowiada Psia chata.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »