Przeżyj wakacyjną przygodę. Kulisy letniego seksu - Andrzej Kraczla

Przeżyj wakacyjną przygodę. Kulisy letniego seksu

Andrzej Kraczla

79,70 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-959521-8-0
Data wydania 26 lipca 2022
Język: Polski
Liczba stron: 220
Rozmiar pliku: 3,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 220
Rozmiar pliku: 3,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
79,70 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Kto z nas nie słyszał o seksualnych przygodach swoich kolegów czy koleżanek? Co innego jest o nich słuchać, a co innego ich doświadczać! Jeżeli zastanawiałeś się, jak to jest przeżyć przygodę na wakacjach, to teraz otrzymujesz wgląd w historie z moich wakacyjnych podróży. Rozpoczęły się od niewinnego „cześć”, a zakończyły w łóżku.

Po lekturze tej książki Twoje wakacje już nigdy nie będą takie same. Zaczniesz świadomie przyciągać atrakcyjne kobiety, które wcześniej nie zwracały na Ciebie uwagi.

To kompletny przewodnik, od A do Z, co robić, a czego nie robić, aby przeżyć wakacyjną przygodę.

Dlaczego większość mężczyzn nigdy nie przeżyje wakacyjnej przygody? Bo brakuje im wiedzy, która jest zawarta w tej książce.

Tomasz Markowski

psycholog, ekspert komunikacji

Andrzej Kraczla

Kiedyś był pantoflem, co zrujnowało jego życie zarówno prywatne, jak i biznesowe. Wtedy podjął decyzję, że nie ustanie, dopóki nie zrozumie zasad, na jakich opierają się relacje damsko-męskie. Po latach zdobywania wiedzy, ponad tysiącu szczerych rozmów oraz

poprzez liczne relacje z kobietami odkrył powtarzające się schematy zachowań, które definiują związek kobiety i mężczyzny.

Kiedyś totalnie nie radził sobie w relacjach z kobietami, a po gruntownej zmianie swojego podejścia i zachowania przestał mieć jakiekolwiek problemy w tej kwestii. Dzieli się wyłącznie wiedzą, którą przetestował na sobie i stosuje z powodzeniem od lat. Jednocześnie osiągnięcie spokoju na tym polu pozwoliło mu rozwinąć skrzydła w biznesie. Jest współwłaścicielem kilku firm, a to nie koniec jego ambicji. Pracuje z pasji, nie z obowiązku, czego życzy każdemu bez wyjątku.

Wierzy, że związek to gra zespołowa o ustalonych zasadach i rolach do odegrania przez każdego z partnerów.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »