Przesyłka - Robert Wysokiński

Przesyłka

Robert Wysokiński

38,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-079-8
Data wydania 7 września 2022
Język: Polski
Liczba stron: 492
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 492
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
38,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Tom Vesuvio pracuje od wielu lat w FBI. Zajmuje się najtrudniejszymi sprawami. Rozwiązał ich wiele, ale w pamięci utkwiły mu te, których nie zdołał doprowadzić do końca.

Pewnego poranka kurier dostarcza detektywowi paczkę od nieznajomego. W środku znajduje się kartka z tajemniczym układem liczb, ziemia i odcięty kobiecy palec. Niedługo po dostarczeniu paczki jej nadawca dzwoni do biura FBI i przyznaje, że kobieta jeszcze żyje, ale detektywom pozostaje czterdzieści osiem godzin, aby ją znaleźć.

Tom Vesuvio i jego współpracownicy rozpoczynają wyścig z czasem. Nie spoczną, dopóki nie znajdą sprawcy. On jednak jest zawsze krok przed nimi.

– Tom Vesuvio, słucham.
– Otworzyłeś już paczkę? – odezwał się nieznajomy.
– Jestem w trakcie.
– To otwórz. Za kilka dni spodziewaj się kolejnej. Powodzenia.
Tom odłożył słuchawkę. Spojrzał na Jeffa i pozostałych, w powietrzu zaległa cisza. Założył nitrylowe rękawiczki i rozpoczął rozpakowywanie. Najpierw ujrzał kartkę z nic niemówiącym mu układem liczb.

77 11 14

Odłożył ją na bok i wyjął coś owiniętego bawełnianą chusteczką. Pęsetą powoli rozwinął pakunek do momentu, gdy wszystkim oczom w tym pokoju ukazała się czarna ziemia.

Robert Wysokiński

Urodził się w 1975 roku w Szczecinie. Do niedawna prowadził własnego bloga. Jest autorem wielu tekstów, które zostały opublikowane w debiutanckiej książce „Znaki na niebie” i tomiku poezji „Smak emocji”. Pasjonuje się literaturą, teatrem i kinem.

„Przesyłka” rozpoczyna cykl powieści sensacyjnych o agencie FBI – Tomie Vesuvio.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »