Przerwać milczenie. Tom 3. Komisarz Oczko - Tomasz Wandzel

Przerwać milczenie. Tom 3. Komisarz Oczko

Tomasz Wandzel

12,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67718-19-6
Data wydania 7 października 2023
Język: Polski
Liczba stron: 70
Rozmiar pliku: 528,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 70
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
12,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Igor Popczyk to doświadczony stomatolog, mieszka i pracuje w Gdańsku. Pewnego dnia dwóch nieznanych sprawców obrzuca jego samochód butelkami z benzyną. Pojazd staje w płomieniach, a przechodząca obok kobieta zostaje ciężko ranna. Podkomisarz Krzysztof Oczko musi ustalić kto i dlaczego podpalił auto szanowanego dentysty, ale Igor Popczyk nie wykazuje chęci do współpracy. Tymczasem podkomisarzowi udaje się ustalić, że nie jest to pierwsze nieszczęście, jakie w ostatnich tygodniach dotknęło Igora Popczyka i jego rodzinę. Oczko już wie, że mężczyzna musiał z kimś zadrzeć, ale ten nadal uparcie milczy. Dopiero gdy jego nastoletniej córce grozi śmiertelne niebezpieczeństwo, decyduje się na szczerość. Tylko czy policja zdąży uratować dziewczynę?
„Bardzo ciekawy i trzymający w napięciu kryminał” – Opinia Słuchacza ”Pierwszej sprawy”
Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Polecamy również kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, również cykl o komisarzu Andrzeju Papaju i cykl o detektywce Róży Wielopolskiej.
Autor jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »