Przeklęte trumny zawsze są zamknięte -

Przeklęte trumny zawsze są zamknięte

39,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66767-58-4
Data wydania 21 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 352
Rozmiar pliku: 2,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Kiedy w idealnej, kochającej się rodzinie dochodzi do tragedii, na jaw wychodzą mroczne sekrety, a rzeczywistość ukazuje swoje drugie, przerażające oblicze. Czy zdesperowana matka uwierzy w niewyobrażalne zło, z którym od lat borykają się bliscy jej męża? Czy uratuje córkę? Czy wszystkich czeka śmierć? Klątwa zbiera żniwo, a walka z ciemnością staje się coraz trudniejsza. Genialne połączenie  powieści obyczajowej i najmroczniejszej  grozy – nie do odłożenia kiedy już zaczniecie czytać.

 

Pełnokrwista historia o rodzinnych więzach i pilnie strzeżonej tajemnicy. Nagle sekret wymyka się spod kontroli, a zagrożenie staje się wręcz namacalne. Mroczna powieść, polecam.

Stefan Darda, pisarz, autor fantastyki i grozy

 

Tym, co fascynuje mnie w twórczości Klaudii, jest lekkość, z jaką autorka porusza trudne tematy,  i umiejętność opisywania bolesnych sytuacji ze spokojem, którego można pozazdrościć grabarzowi.

Oto opowieść o tajemnicach rodzinnych, miłości, stracie i poświęceniu. A przede wszystkim o tym, jak daleko zdolny jest posunąć się człowiek, jeśli chce uchronić najbliższych przed czyhającym na nich złem.  Piękna, smutna, przerażająca, a niekiedy przerażająco prawdziwa historia.

Anna Musiałowicz, pisarka, autorka grozy i horrorów.

 

Klaudia Zacharska ­ Nie ma litości dla bohaterów swoich książek, chociaż prywatnie jest niepoprawną optymistką i uwielbia żarty (również te niedojrzałe). Fanka filmów Disneya, seriali Jossa Whedona oraz literatury z dreszczykiem. Autorka szeroko pojętej grozy. Debiutowała w 2021 roku powieścią pt. „Kantata”, od tego czasu wydała cztery książki. „Przeklęte trumny…” to Jej kolejna propozycja dla fanów literatury mrocznej i tajemniczej.