Przebudzenie Alicji - Nicolas Lemarin

Przebudzenie Alicji

Nicolas Lemarin

2,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-33046-5
Data wydania 16 lipca 2020
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 498,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 10
Rozmiar pliku: 218,8 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
2,99 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

‘Mój kochanek na zmianę bije mnie i głaska, brutalnie, lecz rozkosznie. Podniecona mocnymi klapsami czuję, jak przez moje ciało przepływa fala gorąca, która przejmuje nade mną kontrolę. Co się ze mną dzieje?’

Tortury i upokorzenie… Czy powinnyśmy dać się ponieść pożądaniu, gdy wstyd przeradza się w upojenie? Podczas poznawania granic swojej seksualności, Alicja pozna odpowiedź na to, jak i inne pytania, a przewodzić jej będzie kochanek ze szczególnymi upodobaniami… Alicja udaje się w erotyczną podróż odkrywania samej siebie, której kolejnymi przystankami są ekshibicjonizm, wojeryzm i dominacja. Podróż, która sięga granic erotyzmu, badając go poprzez muzykę, rytm, wyobraźnię i brutalność.

Nicolas Lemarin to były marynarz, z wykształcenia jest psychologiem. W swojej karierze pracował również jako dziennikarz czasopism żeglarskich.
Jest miłośnikiem słów i erotyzmu oraz żywiołową i kreatywną duszą – nic więc dziwnego, że zaczął również pisać opowiadania erotyczne.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »