Propozycja nie do odrzucenia - Natalie Cana

Propozycja nie do odrzucenia

Natalie Cana

42,90 zł36,47 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8371-244-4
Data wydania 8 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 352
Rozmiar pliku: 1,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 352
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
42,90 zł36,47 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Chcą oszukać swoje rodziny. Ale czy są w stanie oszukać swoje uczucia?

Kamilah Vega desperacko próbuje przekonać swoją rodzinę do odświeżenia ich portorykańskiej restauracji. To jedyny sposób na uratowanie tego miejsca. Jednak na drodze do zmian staje jej abuelo, który stawia warunek: jeśli Kamilah chce coś zmienić w jego restauracji, będzie musiała poślubić jedynego mężczyznę, którego nie może znieść – Liama, wnuka jego najlepszego przyjaciela.

Liam Kane spędził dekadę, pracując nad przekształceniem rodzinnej destylarni w pełną sukcesów firmę. Teraz on i jego dziadek są o krok od wygrania ogólnokrajowego konkursu. Właśnie wtedy dziadek spuszcza na Liama prawdziwą bombę: jest ciężko chory, a jego marzeniem jest, by Liam się ożenił, zanim będzie za późno. I zna nawet odpowiednią dziewczynę...

Jeśli odmówią, ich dziadkowie sprzedadzą budynek, w którym mieszczą się obie ich firmy. Mając na uwadze swoją przyszłość, Kamilah i Liam planują udawać zaręczyny. Wkrótce jednak okazuje się, że są wplątani w coś więcej, niż się spodziewali.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »