Projekt osobisty - Piotr Walenko

Projekt osobisty

Piotr Walenko

23,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-608-5
Data wydania 5 października 2021
Język: Polski
Liczba stron: 107
Rozmiar pliku: 1,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 107
Rozmiar pliku: 851,3 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
23,00 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Twoje życie Cię nie satysfakcjonuje? Chciałbyś w nim coś zmienić, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Co jakiś czas podejmujesz nowe wyzwania, ale nic z tego nie wynika i kończy się słomianym zapałem?
Jeśli zmagasz się z tymi problemami albo po prostu chcesz się dowiedzieć, jak efektywniej się rozwijać, „Projekt osobisty” i metoda uDream, uPlan, uMaster jest właśnie dla Ciebie. Dzięki tej książce dowiesz się, jakie mechanizmy kierują Twoimi nawykami i co zrobić, by je zmienić, jak pozbyć się destruktywnych przekonań, a także jak odnaleźć w sobie żelazną motywację. Nie znajdziesz tu magicznych trików, ale zestaw konkretnych ćwiczeń i strategie, które doprowadzą Cię do realizacji Twoich celów i zmian, których oczekujesz.

„Projekt Osobisty” wprowadza bardzo potrzebne, nastawione na rezultaty podejście do tematu rozwoju osobistego. Autor pisze o rzeczach, które sam na sobie przetestował i które u niego zadziałały. Jest właśnie taka, jakiej spodziewałbym się po doświadczonym w biznesie inżynierze. Książkę chce się czytać!
Marek Zmysłowski — autor bestsellera „Goniąc czarne jednorożce”, przedsiębiorca, inwestor; marekzmyslowski.com

Nie czekaj na zmianę. Podejmij działanie, a efekt przyjdzie szybciej niż myślisz. Dzięki tej książce podniesiesz jakość swojego życia. Zwięzła, praktyczna i inspirująca.
Greg Albrecht — founder coach, doradca zarządów, anioł biznesu; gregalbrecht.io

Ta książka to wartościowe źródło wiedzy na temat samorozwoju. Zawiera wiele cennych wskazówek, które z łatwością można przełożyć na praktykę.
Napisana zarówno w merytoryczny, jak i przystępny sposób.
Magdalena Kopenhagen — psychoterapeutka, coach, trenerka rozwoju osobistego; magdalenakopenhagen.pl


Piotr Walenko
Urodził się w 1984 roku w Puławach. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej i choć określa się humanistą, to życie zawodowe związał z nowoczesnymi technologiami. Od lat zajmuje się różnymi dziedzinami rozwoju człowieka, jest zwolennikiem metody zwycięskiego dnia oraz projektowego podejścia do sukcesu. Jego hobby to gra na gitarze, jazda na rolkach oraz dobra książka. W wolnym czasie grywa w planszówki z żoną i córkami.
Kieruje się filozofią „uDream, uPlan, uMaster” – od wizji, przez planowanie, do mistrzostwa. Stworzył społeczność i aplikację „uMaster”, która pomaga w rozwoju osób prywatnych i firm. Książka powstała z chęci uporządkowania wiedzy na własny użytek, lecz z czasem przerodziła się w poradnik i uniwersalną strategię planowania osiągnięć.
Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »