Projekt 21:09 - Mark H. Parsons

Projekt 21:09

Mark H. Parsons

54,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8231-494-6
Data wydania 22 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 456
Rozmiar pliku: 8,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
Język: Polski
Liczba stron: 456
Rozmiar pliku: 4,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
54,90 zł

Dostępne formaty plików: MOBI, EPUB

Opis

Czy można zrozumieć upływający czas?

Jamison, jego ojciec i młodsza siostra – każdy na swój sposób radzi sobie

z utratą ukochanej matki i żony. Kiedy dwa lata po jej śmierci, Jamisonowi umyka dzień jej urodzin, chłopak zaczyna się zastanawiać, czy istnieje sposób na zatrzymanie ulotnych wspomnień. Odpowiedzią na jego przemyślenia jest aparat, który kilka lat wcześniej dała mu matka. Od tej pory, każdego dnia,

o tej samej godzinie i w tym samym miejscu Jamison zatrzymuje w swoim kadrze pojedyncze momenty z życia innych ludzi. Skupiając swój obiektyw na przypadkowych przechodniach, chłopak zaczyna patrzeć na świat w odmienny sposób. Początkowo prywatny projekt, szybko przeradza się w coś znacznie większego. Dzięki nowemu spojrzeniu na otaczającą rzeczywistość  Jamison nawiązuje nieoczekiwane znajomości w szkole i, co najważniejsze, jest w stanie ożywić pamięć o matce i naprawić relacje z ojcem i młodszą siostrą.

“Projekt 21:09” to droga do odnalezienia siebie, nadzieja na lepsze dni i lekcja tego, jak żyć po stracie bliskiej osoby.

- „Przejmująco zabawna, niezwykle inteligentna i słodko romantyczna współczesna powieść, pełna kąśliwego sarkazmu i… delikatnych, ale potężnych emocji”.

— Kirkus Review

- „Dzieło oparte na postaciach, które celebruje uzdrawiającą moc więzi i kreatywności, zachęcając czytelników do bliższego przyjrzenia się otaczającemu ich światu”.

—Publishers Weekly

- „Największą siłą powieści jest jej charakterystyka. Postacie, z którymi można się utożsamić, ożywają na stronie, a ich portret jest, tak, idealny jak na zdjęciu”.

-Booklist

- „Uderzająco szczery obraz straty, żalu i uzdrowienia”.

— BookPage

 

Mark H. Parsons - perkusista od dwunastego roku życia, razem żoną i z synami w wieku studenckim, grają w zespole Risky Whippet.

Zanim zaczął pisać na pełny etat, był instruktorem w korporacji z listy Fortune 500. Z jakiegoś powodu ma słabość do tajemniczych maszyn, jak klasyczne brytyjskie motocykle, zabytkowe mówiące maszyny

i wielkoformatowe aparaty fotograficzne z przełomu wieków.

Z bardziej nowoczesnego punktu widzenia jest bardzo zainteresowany inżynierią i produkcją dźwięku.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »