Prawo karne gospodarcze. Przed egzaminem - Inga Skowrońska

Prawo karne gospodarcze. Przed egzaminem

Inga Skowrońska

42,00 zł35,70 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Wolters Kluwer
ISBN 978-83-8328-487-3
Data wydania 1 stycznia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 274
Rozmiar pliku: 19,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
42,00 zł35,70 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Książka omawia zagadnienia z zakresu prawa karnego gospodarczego w przystępnej formie pytań i odpowiedzi, które najczęściej pojawiają się na egzaminach z tego przedmiotu. Jest to nowoczesny niezbędnik do nauki i powtórki materiału – czytelnik uczy się poprzez zadawanie pytań, formułowanie własnych odpowiedzi, a następnie ich weryfikację z tymi, które znajdują się w książce.

Zawarte w książce schematy i tabele czynią lekturę ciekawszą oraz systematyzują opanowany materiał, przykłady zaś ukazują, jak wygląda zastosowanie opisywanych regulacji w praktyce. Umożliwia to lepsze zrozumienie przepisów prawa oraz kształtuje umiejętność wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce. W końcowej części opracowania zostały również zawarte pomocne narzędzia pozwalające na śledzenie procesu nauki oraz sprawdzenie stopnia przygotowania do egzaminu. Przyjęcie takiej formy angażuje czytelnika, który aktywnie zdobywa i weryfikuje swoją wiedzę.

Publikacja w szczególności przeznaczona jest dla studentów i aplikantów. Będzie ona również pomocna pracownikom naukowym, którzy mogą ją wykorzystać jako materiały do ćwiczeń.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »