Prawo gospodarcze publiczne - Kazimierz Strzyczkowski

Prawo gospodarcze publiczne

Kazimierz Strzyczkowski

84,00 zł71,40 zł

Dostępne formaty plików: PDF, EPUB

Wydawnictwo Wolters Kluwer
ISBN 978-83-8328-465-1
Data wydania 1 stycznia 2023
Język: Polski
Liczba stron: 909
Rozmiar pliku: 6,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment PDF
Język: Polski
Liczba stron: 909
Rozmiar pliku: 1,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
84,00 zł71,40 zł

Dostępne formaty plików: PDF, EPUB

Opis

Podręcznik jest kompleksowym i usystematyzowanym wykładem prawa gospodarczego publicznego przeznaczonym dla studentów prawa i administracji. W części ogólnej scharakteryzowano: źródła i zasady ustroju gospodarczego, gospodarcze wolności i prawa podstawowe, zadania i obowiązki państwa wobec gospodarki, jak również organizację podmiotów realizujących zadania prawa gospodarczego w ramach określonych funkcji.

Część szczegółowa została podzielona zgodnie z dziedzinami tworzącymi prawo gospodarcze publiczne i zawiera: prawo działalności gospodarczej, prawo ochrony konkurencji, prawo pomocy publicznej, prawo pocztowe, prawo energetyczne, prawo telekomunikacyjne, prawo transportu lotniczego, prawo transportu kolejowego i prawo zamówień publicznych.

Książka przeznaczona jest zarówno dla studentów prawa, jak i aplikantów oraz praktyków, zainteresuje także pracowników naukowych specjalizujących się w prawie gospodarczym.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »