Poza szlakiem - Barbara Korytkowska

Poza szlakiem

Barbara Korytkowska

42,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8313-971-5
Data wydania 15 marca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 342
Rozmiar pliku: 1,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
42,99 zł

Dostępne formaty plików: EPUB

Opis

Czy można zakochać się na nowo z sercem rozerwanym na pół?

Alicja naiwnie wierzy, że nic nie może popsuć jej planów. Kocha i ufa do tego stopnia, że jest w stanie rzucić wszystko i za miłością pojechać na drugi koniec świata. Gdy jednak decyduje się na tak odważny krok, w jednej chwili traci nie tylko ukochaną osobę, lecz także nadzieję na szczęście.

Wszystko się zmienia, gdy poznaje tajemniczego Noah. Nowa miłość niespodziewanie zaczyna smakować o wiele lepiej niż pierwsza, jednak Alicja zapomina, że w życiu nic nie jest nam dane raz na zawsze. Wkrótce emocjonalny rollercoaster rozpędza się na nowo, a rozczarowana i zraniona kobieta staje się łatwym celem do wykorzystania w misternie uknutym planie zemsty…

„Poza szlakiem” to podróż pełna emocji, która rozpoczyna się od rozgoryczenia, zahacza o euforię, by wreszcie skończyć się na dnie rozpaczy – tam, skąd powrót na właściwy szlak jest niezwykle trudny… ale nie niemożliwy.

Pochłonięta tymi przemyśleniami, zupełnie straciłam poczucie czasu. W pewnej chwili zorientowałam się, że słońce zaszło i zrobiło się dużo chłodniej. Zaczęłam dygotać. Po części z zimna, po części z emocji. Nie było sensu dłużej błąkać się po mieście. Smutek i strach powoli ustępowały złości. I dobrze, bo ta zawsze motywowała mnie do działania. Mimo to, wchodząc po schodach do mieszkania, czułam się jak skazaniec prowadzony na stracenie. Samochód Wojtka stał na parkingu, więc był w domu. I wiedział, że ja wiem. Nie było zatem odwrotu.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »