Powiadomienie - Agnieszka Maciuła-Ziomek

Powiadomienie

Agnieszka Maciuła-Ziomek

38,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8219-998-7
Data wydania 17 sierpnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 444
Rozmiar pliku: 944,5 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 444
Rozmiar pliku: 2,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
38,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Magda od lat jest zagorzałą fanką wyścigów Formuły 1, a Liam Davidson, wielokrotny mistrz świata, to jej ulubiony zawodnik. Pewnego dnia spełnia się jej największe marzenie – w konkursie zorganizowanym przez Liama wygrywa możliwość spędzenia kilku dni ze swoim idolem. Od pierwszego spotkania, na tle sportowej rywalizacji, los funduje im zaskakujące doświadczenia. Gdy ta przygoda ma dobiec końca, Magda wraz z najlepszym kierowcą świata ulegają poważnemu wypadkowi, po którym czeka ją długa rehabilitacja. Z czasem odzyskuje zdrowie, a gdy jej życie wreszcie obiera właściwy kierunek, wydarzenia znów zmieniają tor i zaczynają mknąć niczym rozpędzony bolid. Wygląda na to, że kolejne powiadomienie ponownie zmieni życie każdego z bohaterów.

– Co jest… – Tępy ból zmusił ją do zmrużenia oczu. Przez włosy nie widziała zbyt wiele.
– O rany, przepraszam. – Mężczyzna przykucnął przy niej. Obok nich Gaja szczerzyła już zęby i ani myślała drgnąć. – Nic ci nie jest? – zapytał, chwytając ją za ramię.
– Zaraz tobie coś będzie – wycedziła przez zęby. Po omacku odgarnęła włosy z twarzy i w tej sekundzie pożałowała tego zdania. – Och… cześć – wypaliła po polsku, widząc przy sobie Liama Davidsona.
– Cze-cześć – powtórzył za nią, zaskakująco dobrze akcentując polskie głoski. – Czy ty jesteś może Magda z Polski?
Dziewczyna usiadła z wrażenia. „Poznał mnie? Jakim cudem?”. Nie wiedziała nawet, kiedy uchyliła nieco usta. Próbowała coś powiedzieć, ale przez kilka sekund, które dla niej trwały całą wieczność, coś ścisnęło jej gardło.

Agnieszka Maciuła-Ziomek
Copywriter i fotograf, z wykształcenia także medyk. Życiowa realistka z artystycznymi pasjami. Uwielbia naturę, zwierzęta i zabawę w przydomowym ogródku. Swojego życia nie wyobraża sobie także bez sportu – w roli uczestnika i widza. Codziennie wypija przynajmniej kilka kubków herbaty, ale nie gardzi także mocną czarną kawą. Pisała od zawsze, choć w dzieciństwie bardzo nie lubiła czytać. Teraz tworzy historie nieoczywiste i emocjonalne, gdzie wachlarz uczuć rozciąga się daleko poza miłość.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »