Post przerywany dla kobiet. Jak zrównoważyć poziom hormonów, aby trwale schudnąć, obniżyć poziom stresu i zoptymalizować stan zdrowia -

Post przerywany dla kobiet. Jak zrównoważyć poziom hormonów, aby trwale schudnąć, obniżyć poziom stresu i zoptymalizować stan zdrowia

40,90 zł36,81 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8371-306-9
Data wydania 26 czerwca 2024
Język: Polski
Liczba stron: 328
Rozmiar pliku: 1,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 328
Rozmiar pliku: 4,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
40,90 zł36,81 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Schudnij zdrowo i skutecznie. Zastosuj post przerywany i obserwuj, jak twoje życie zmienia się na lepsze.

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego jedne diety działają, a inne nie? Bezskutecznie próbowałaś uregulować hormony, zrzucić zbędne kilogramy albo po prostu lepiej poczuć się w swoim ciele? Jeśli tak „Post przerywany dla kobiet” jest dla ciebie! Jeśli zmagasz się z cukrzycą typu 2, insulinoopornością czy chorobami tarczycy, to z pewnością odczuwasz zaburzenia metabolizmu czy wahania wagi. Megan Ramos, którą w młodości spotkały podobne zaburzenia, ma prosty sposób na kłopoty z utrzymaniem masy ciała i opanowaniem zmęczenia i stresu – post przerywany opracowany z myślą o kobietach.

Ta wypełniona po brzegi wiedzą i praktycznymi wskazówkami książka to coś znacznie więcej niż kolejny poradnik. To kompendium wiedzy, dzięki któremu zrozumiesz, jak działają hormony, czego potrzebuje twój organizm i jak za sprawą diety okienkowej możesz odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.

Zapomnij o ciągłym liczeniu kalorii i odmawianiu sobie ulubionych potraw. Z postem przerywanym możesz osiągnąć swoje cele bez wyrzeczeń i stresu. Dzięki praktycznym wskazówkom, planom posiłków oraz strategiom dostosowanym specjalnie dla kobiet, ta książka stanie się twoim niezawodnym przewodnikiem w podróży ku zdrowszemu i bardziej zbalansowanemu życiu.

Jesteś gotowa zmienić swoje życie? Włącz post przerywany do swojej codziennej rutyny i przywitaj nową, zdrowszą i szczęśliwszą wersję siebie!