Ponad - Marta Grzybowska

Ponad

Marta Grzybowska

25,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-957215-2-6
Data wydania 1 października 2021
Język: Polski
Liczba stron: 98
Rozmiar pliku: 902,7 KB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 98
Rozmiar pliku: 3,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
25,00 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Druga część losów Layli Rain – dziewczyny, która prowadzi zmarłe dusze i próbuje naprawić pękniętą konstrukcję zza ich życia. Kontynuacja jest pisana z dwóch perspektyw – Layli oraz Oliviera – chłopaka o niespotykanych, granatowych oczach. Dzięki temu dowiemy się, dlaczego musiał on podjąć decyzję o porzuceniu Layli i poznamy bliżej wszystkie jego rany z przeszłości. Nie znając pierwszej części, łatwo domyślimy się, co się wydarzyło i do czego to zaprowadziło naszych bohaterów.

 

W książce są opisane dwa światy – fantasy, ale i rzeczywistość. Żaden z nich nie jest łatwy. Zdawałoby się, że przewodzenie zmarłymi duszami jest dotkliwe, ale życie również. Bohaterka toczy walkę nie tylko z przeciwnikami, ale i sama ze sobą. Podobnie, jak jej przyjaciele. Podobnie, jak każdy z nas.

Motywem przewodnim opowieści jest czas. Do czego zdolny jest człowiek, który widzi tak bolesny obraz? Jakie kroki jest w stanie podjąć, aby przywrócić tą osobę do ram rzeczywistości? To mogłoby wydawać się niemożliwe, ale przecież jest mowa o niej. O wybranej. W tej odsłonie Layla zyskuje nowe zdolności i dzięki nim próbuje złamać zasady, próbując odzyskać życie, które przeminęło. Czas przemija nieubłaganie. A co, jeśli zatrzyma się na zawsze, albo odwróci bieg wydarzeń?

 

„Czas to Twój wybór. Decyduj ostrożnie.”

„Wybierz jeden kawałek. Żyj.”

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »