Pokonaj zmęczenie nadnerczy. 4-tygodniowy plan uwolnienia się od objawów stresu, odzyskania zdrowia i równowagi -

Pokonaj zmęczenie nadnerczy. 4-tygodniowy plan uwolnienia się od objawów stresu, odzyskania zdrowia i równowagi

46,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8371-255-0
Data wydania 22 maja 2024
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 2,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 400
Rozmiar pliku: 6,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
46,90 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Powiedz stop chronicznemu zmęczeniu i odkryj tajniki życia pełnego energii!

Czujesz się ciągle zmęczony? Śpisz długo, a mimo to jesteś wyczerpany? Masz trudności z zapamiętywaniem codziennych spraw? Bywasz ponury i przytłoczony? Zmagasz się z problemem nadwagi, bezsennością, brakiem równowagi hormonalnej, chronicznym bólem, a nawet zaburzeniami libido? To może być wina twoich nadnerczy – małych gruczołów umiejscowionych ponad nerkami i wytwarzających hormony stresu.

Kiedy nadnercza funkcjonują niewłaściwie, nie są w stanie wyprodukować odpowiedniej ilości hormonów niezbędnych do prawidłowego działania naszego organizmu. Stan ten nazywa się wyczerpaniem nadnerczy. Do najczęstszych objawów należą: uczucie zmęczenia w ciągu dnia oraz „znużenia i podminowania” w nocy, lęk, bezsenność, sen, który nie pozwala wypocząć, wahania nastroju, kłopoty z pamięcią, osłabienie popędu seksualnego, ochota na słodycze, ból, mgła umysłowa i wypalenie.

Specjalistka od chorób autoimmunologicznych, doktor Izabella Wentz, prezentuje prosty i niezwykle skuteczny program, który pomoże ci wrócić do pełni zdrowia. Dzięki jej metodzie opartej na protokole transformacji nadnerczy dowiesz się, jak wspierać swój organizm, zrównoważyć reakcję na stres i stopniowo budować odporność.

Nie musisz już dłużej cierpieć z powodu zmęczenia nadnerczy. Zapewnij im wsparcie, jakiego potrzebują, i zacznij odzyskiwać energię już dziś!