Pokój do wynajęcia - J. Mal

Pokój do wynajęcia

J. Mal

5,12 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-7859-174-0
Data wydania kwiecień 2013
Język: Polski
Liczba stron: 82
Rozmiar pliku: 2,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment EPUB
Język: Polski
Liczba stron: 82
Rozmiar pliku: 4,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Fragment: Pobierz fragment MOBI
5,12 zł

Dostępne formaty plików: EPUB, MOBI

Opis

Mariusz Felczykowski, 34-letni architekt, po tragicznej śmierci narzeczonej przechodzi załamanie nerwowe. Zrozpaczony, zamyka się w czterech ścianach, izolując od otoczenia. Trudna sytuacja finansowa zmusza go do podjęcia decyzji o wynajęciu pokoju we własnym mieszaniu. W odpowiedzi na ogłoszenie zjawia się tajemnicza Marta Tereszczuk, studentka farmacji. Wkrótce lokatorzy zaprzyjaźniają się, a nawet zaczyna rodzić się pomiędzy nimi głębsze uczucie. Mariusz nie jest jednak świadom, że Marta prowadzi z nim podwójną grę, ukrywając swoje prawdziwe intencje. Tymczasem w niewyjaśnionych okolicznościach umiera sąsiad, mieszkający na tym samym piętrze. A to dopiero początek serii dziwnych zaskakujących zdarzeń...


J. Mal
Urodziłam się pewnego zimowego poranka, 24 lata temu. Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam pisać. Przez lata pisanie stało się moją pacją – często zaniedbywaną i porzucaną na rzecz innych zajęć. Na co dzień nie stronię od dobrej książki i muzyki. Jestem studentką psychologii.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »