Pogoda na Życie 10/2016 - Opracowanie zbiorowe

Pogoda na Życie 10/2016

Opracowanie zbiorowe

2,25 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo Agora
ISBN
Data wydania 6 października 2016
Język: Polski
Liczba stron: 48
Rozmiar pliku: 17,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
2,25 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

„Pogoda na Życie” to sentymentalna podróż w czasie: big beat, rock’n’roll, festiwale w Opolu i Sopocie, sylwetki gwiazd kina i estrady, wywiady, nieznane historie, zapomniane fakty. A do tego moda retro, uroda, zdrowie i kulinaria oraz rozrywka: krzyżówka, horoskop i zagadki Wojciecha Pijanowskiego, popularnego prezentera teleturnieju „Koło fortuny”. „Chcemy oddać klimat i ducha dekad połowy ubiegłego wieku” – zalety magazynu wylicza Katarzyna Kolanowska, dyrektor wydawnicza pionu Czasopisma i prasa bezpłatna Agory.
Magazyn koncentruje się na polskich nazwiskach i zjawiskach. Nie zabraknie w nim także historii z życia zagranicznych gwiazd. W pierwszym numerze pojawi się „czeski słowik” Karel Gott – piosenkarz, malarz i niepoprawny kobieciarz.
„Magazyn «Pogoda na Życie» przygotowaliśmy dla ciekawych świata, dojrzałych czytelników 50+. Wiemy, że ta grupa odbiorców chętnie sięgnie po miesięcznik prezentujący rozrywkowe treści i pozwalający wspomnieć czasy szumnej młodości, a także zapoznać się z praktycznymi poradami” – mówi Agnieszka Rożewska, wydawca „Pogody na Życie”.
Ważną częścią każdego numeru są wywiady z cyklu „Pogodna rozmowa” z gwiazdami Radia Pogoda, a także wspomnienia i fragmenty ich biografii w cyklu „Aleja gwiazd”. W pierwszym wydaniu czytelnicy znajdą wywiad z Krystyną Loską o początkach jej telewizyjnej kariery, materiał o miłości i zdradach Kaliny Jędrusik, rozmowę, w której Wiesław Michnikowski opowiada o współpracy z Kabaretem Starszych Panów. Kariera Czerwonych Gitary, kulisy serialu „Noce i dnie”, romanse Violetty Villas i kultowe rejsy statkiem „Stefan Batory” – to tylko niektóre z tematów pierwszego numeru. Redakcja przypomni także „czar PRL”: jak się zdobywało popularnego „malucha” i góralski kożuch, jak wykonać nieśmiertelne dania z menu baru mlecznego.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »