Podróż ku pasji - Daniel Szczegielniak

Podróż ku pasji

Daniel Szczegielniak

39,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 9788396285706
Data wydania 25 kwietnia 2022
Język: Polski
Liczba stron: 54
Rozmiar pliku: 18,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,00 zł

Dostępne formaty plików: PDF

Opis

Poradnik Daniela Szczegielniaka „Podróż ku pasji” to książka napisana komunikatywnym, przekonującym językiem, dzięki któremu czytelnicy chętnie wyruszą z autorem we wspólną wędrówkę prowadzącą ku sukcesowi. A jest nim ciekawa, satysfakcjonująca praca, która dla wielu z nas jest istotną częścią codzienności.

 

Autor to praktyk, a nie teoretyk, dlatego jego wskazówki są „z życia wzięte” i do zastosowania „tu i teraz”. Znajdziemy tu proste, często banalne rozwiązania „rekrutacyjne”, o których zapominamy, przygotowując się do spotkania z osobą odpowiedzialną za proces zatrudnienia.

 

Dlatego „Podróż ku pasji” to książka interesująca, wciągająca i potrzebna - nie tylko osobom poszukującym pracy. Dzięki niej dowiadujemy się mnóstwa ważnych informacji o współczesnym rynku pracy, o funkcjonowaniu mediów społecznościowych i szczeblach budowania kariery. Z całą pewnością warto przeczytać.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »